Łomianki

Kościół pw. św. Małgorzaty

ul. Warszawska 121

05-092 Łomianki

 

Zespół muzyczny i grupa modlitewna Królowej Pokoju modli się w intencjach Matki Bożej. Rozpoczęcie w każdą ostatnią sobotę miesiąca o godz. 18.00

- Msza święta

- Adoracja Najświętszego Sakramentu

- koronka pokoju

 

Menadżer zespołu/Animator grupy: Mieczysław Eterowicz

kontakt: 607-117-159

 

Poza posługą w kościele w Łomiankach zespół gra raz w miesiącu w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach, w każdą pierwszą sobotę miesiąca na Wieczerniku i Nabożeństwie Wynagradzającym Najświętszemu Sercu Maryi w Czerwińskim Sanktuarium Matki Bożej Wspomożycielki oraz sporadycznie - na zaproszenie - w różnych innych Sanktuariach Maryjnych.

 

Zespół posługiwał muzycznie w: Głuchowie, Koninie, Kole, Warszawie (Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej), Siedlcach, Konstancinie-Jeziornej, Łomnej, Różanymstoku, Meziugorju (w roku 2003 i 2004), Tichalinie, Širokim Brijegu oraz w Czerwińsku podczas wizyty o. Jozo Zovko w czerwcu 2006 r.

 

Miał także przywilej posługiwania muzycznie w pierwszych Wieczernikach: w Gietrzwałdzie, Konstancinie-Jeziornej, Woli Gułowskiej i Zawadzie k/Zielonej Góry.

 

Zespół chce w dalszym ciągu uczestniczyć w pomocy nowopowstającym Wieczernikom. Wszystkim potrzebującym i zainteresowanym zespół służy kompletem nut, programami i radami aby we wszystkich Sanktuariach Maryjnych i kościołach w trakcie Wieczerników rozbrzmiewały piękne pieśni ubogacające zanoszone modlitwy.