Polecamy

Linki

 

     W sieci Internetu funkcjonuje duża ilość różnorodnych stron, dotyczących fenomenu Medziugorja. Tutaj zamieszczamy linki pomagające poznać rozwinięcie przesłań z Medziugorja w Polsce. Polecamy ponadto linki m.in. strony watykańskiej, Biblii internetowej, Katechizmu Kościoła, uznanych objawień prywatnych itp.

Grupy modlitewne

 

Matka Boża w orędziu z 25.09.2000 r. powiedziała:

"Drogie dzieci! Dziś wzywam was, abyście otworzyli się na modlitwę. Niech modlitwa stanie się dla was radością. Odnówcie modlitwę w swoich rodzinach i twórzcie grupy modlitewne, bo w ten sposób doznacie radości z modlitwy we wspólnocie. Wszyscy, którzy modlą się i uczestniczą w grupach modlitewnych, mają serca otwarte na wolę Bożą i z radością świadczą o Bożej miłości. Jestem z wami i wszystkich was noszę w sercu. Błogosławię was macierzyńskim błogosławieństwem. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie".

Dzięki objawieniom w Medziugorju, na świecie i w Polsce powstało wiele tysięcy grup modlitewnych i wspólnot. Tutaj prezentujemy grupy modlitewne i wspólnoty działające w Polsce. Informacje te mogę się nam przydać. Na przykład, będąc przejazdem w danej miejscowości, możemy tam właśnie przyłączyć się do modlitwy. Grupy modlitewne wnoszą wielki wkład w życie i rozwój parafii. Stanowią one widzialny znak i realizacje próśb Matki Bożej z Medziugorja.

 

Multimedia

 

     Ojcowie Franciszkanie udostępnili pośrednie łącze, dzięki któremu możemy brać udział w parafialnym Kościele św. Jakuba w Medziugorju. Możemy słuchać progamu modlitewnego w radio "Mir" Medjugorje oraz oglądać przekaz za pośrednictwem kamer. Oprócz przekazów z Medziugorja, można z tej strony oglądać również bezpośrednią transmisję z Kaplicy Objawień Matki Bożej w Fatimie. Znajdziesz tu także m.in. ciekawe filmy i nagrania mp3.

 

Pielgrzymki

 

     Informacje o pielgrzymkach w szczególny sposób polecanych przez Medziugorje "Mir" - Polski Serwis Informacyjny. Są to pielgrzymki co do programu, których można być pewnym, iż nie odbiega on, od wskazań i zaleceń O.O. Franciszkanów z Medziugorje.

 

Galeria

 

     W tym dziale obejrzysz ciekawe zdjęcia z Medziugorja. Jeśli posiadasz ciekawe fotografie zgłoś do nas swoją propozycję umieszczenia ich na naszym portalu.