Wezwanie do odprawienia Nowenny do Królowej Pokoju

 

Wezwanie do odprawienia Nowenny razem z widzącą Mariją Pavlović-Lunetti na wzgórzu Objawienia - Podbrdo - od godz. 22.00

15 czerwca 2024 r. podczas codziennego objawienia Maria Pavlović -Lunetti otrzymała orędzie, aby od niedzieli 16.06.2024 r., na Podbrdo od godz. 22.00 przy figurze Gospy odmawiano Różaniec Święty. Każdego wieczoru podczas tej Nowenny do Królowej Pokoju o godz. 23.30 również będzie objawienie. Matka Boża powiedziała, że w tej Nowennie będziemy modlić się o pokój na świecie. Przyjdźcie, odpowiedzmy na wezwanie Maryi".

 "Veceras za vrijeme Gospina ukazanja vidjelici Mariji Gospa nas je pozvala da od sutra molimo krunicu u 22h na Brdu Ukazanja kod Gospina kipa, gdje ce biti i ukazanje svaku vecer u vremenu 9 nice Kraljici mira. Gospino ukazanje ce biti u 23,30h. Gospa je kazala da se u ovoj 9 nici molimo za mir u svijetu. Dođite, odazovimo se na Gospin poziv.

 

Bezpośredni przekaz na żywo

 

Przekaz z niedzieli 16 czerwca 2024 r. 

https://video.marytv.tv/watch/mmolIcsgC1q?ctx=it33avdcsqd%2CiMSYvzasA6z

Objawienie na Podbrdo 16.06.2024 o godz. 23.30.
Podczas objawienia, kiedy Matka Boża się objawiła, Maria powierzyła wszystkich obecnych, wszystkie intencje i wszystko to, co mamy w sercu. Ofiarowaliśmy Matce Bożej wszystkie nasze wyrzeczenia i naszą modlitwę o pokój. Matka Boża wyciągnęła swoją rękę nad nami i modliła się przez dłuższy czas w swoim ojczystym języku, aramejskim. Potem powiedziała, że czeka na nas jutro, w jeszcze większej liczbie, gdyż jest wielka potrzeba modlitwy o pokój. Pobłogosławiła nas i odeszła do Nieba.