XIV Rekolekcje dla Par Małżeńskich

 

Program:

Środa, 3 lipca  2013
14. 00  Rejestracja uczestników
17. 00  Wprowadzenie do rekolekcji
18. 00  Modlitwy wieczorne w kościele (różaniec, Msza św.)
22. 00  Adoracja Najświętszego Sakramentu

Czwartek, 4 lipca 2013
9. 00   Modlitwa poranna
9. 30   Wykład, rozmowa
12.00  Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy
15.30  Wykład, rozmowa
18. 00  Modlitwy wieczorne w kościele (różaniec, Msza św., adoracja)

Piątek, 5 lipca 2013
6.00      Modlitwa na Križevacu
10.00     Wykład, rozmowa
12.00     Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy
16.00     Wykład, rozmowa
    Przygotowanie do spowiedzi św.
18.00     Modlitwy wieczorne w kościele (różaniec, Msza św., adoracja Krzyża)

Sobota, 6 lipca 2013
7. 00 Modlitwa na Górze Objawień
11. 00 Msza św. na zakończenie rekolekcji

Koordynatorem rekolekcji jest o. Miljenko Šteko


Wykładowcami na rekolekcjach będą:


O. dr Mirko Mataušić, franciszkanin. Po ukończeniu studiów teologicznych w Zagrzebiu oraz nauki o komunikowaniu w Munster (Niemcy), w roku 1984 doktoryzował się na Uniwersytecie w Salzuburgu (Austria). Jest wykładowcą na Katolickim Wydziale Teologicznym oraz Uniwersytecie w Zagrzebiu, jak również na przynależących do niego tzw. Studiach Chorwackich, gdzie pełnił funkcję kierownika Katedry Komunikacji Społecznej. Jest aktywnym dziennikarzem, prowadzi także wykłady, rekolekcje i warsztaty rozwoju osobistego.
Vesna Gračner w roku 1972 ukończyła budownictwo lądowe w Wyższej Szkole Technicznej, zaś w roku 1985 psychologię na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu w Zagrzebiu. Ucząc się wciąż i rozwijając, dzięki uczestnictwu w wielu warsztatach i kursach, doskonali swe umiejętności jako psychoterapeutka. Prowadzi wykłady i warsztaty. Jest autorką audycji pt. „Szukamy prawdy", która od 1999 roku nadawana jest przez Radio Katolickie. Od roku 2002 współautorem programu jest o. dr Mirko Mataušić, który pełnił wcześniej obowiązki redaktora i dyrektora wspomnianej rozgłośni.


Rekolekcje odbędą się w sali za kościołem. Koszt uczestnictwa to 40 euro od jednej pary małżeńskiej. Zgłoszenia można przesłać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub fax: 00 387 36 651 999 (z dopiskiem „za Mariju Dugandžić"). Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o przesyłanie zgłoszeń jak najszybciej. Uczestników rekolekcji prosimy również o zapewnienie sobie zakwaterowania w Medziugorju we własnym zakresie.


Prosimy wziąć pod uwagę, że ze względów organizacyjnych rejestracja Państwa udziału w rekolekcjach jest zakończona dopiero po otrzymaniu potwierdzenia. Jeśli nie otrzymali Państwo potwierdzenia oznacza to, iż nie dotarło do nas zgłoszenie – co jest równoznaczne z brakiem rejestracji – a to z powodu przesłania go na zły adres mailowy lub wysłania do nas e-maila zainfekowanego wirusem (taki list zostaje automatycznie zablokowany). Dlatego też pewność co do rejestracji udziału w rekolekcjach mogą mieć Państwo dopiero w chwili odebrania wysłanego przez nas potwierdzenia.