Rok 1989

Orędzia Matki Bożej z 1989 r.

Orędzie Matki Bożej z 25 stycznia 1989 r.

 

"Drogie dzieci! Dziś wzywam was na drogę świętości. Módlcie się, abyście pojęli piękno i wielkość tej drogi, na której Bóg objawia się wam w szczególny sposób. Módlcie się, byście mogli być otwarci na wszystko, co Bóg czyni za waszym pośrednictwem i byście mogli w waszym życiu dziękować Bogu i radować się ze wszystkiego, co czyni poprzez każdego z was. Błogosławię was. Dziękuję za odpowiedź na moje wezwanie!"

 

Orędzie Matki Bożej z 25 lutego 1989 r.

 

"Drogie dzieci! Dziś wzywam was do modlitwy sercem. Przez ten okres łask pragnę, by każde z was złączyło się z Jezusem, a bez nieustannej modlitwy nie możecie odczuć piękna i wielkości łask, które Bóg wam chce dać. Dlatego, dziatki, przez cały czas napełniajcie wasze serca nawet najmniejszymi modlitwami. Jestem z wami i nieustannie czuwam nad każdym sercem, które mnie się oddaje. Dziękuję za odpowiedź na moje wezwanie."

 

Orędzie Matki Bożej z 25 marca 1989 r.

 

"Drogie dzieci! Wzywam was do całkowitego oddania się Bogu. Wzywam was do wielkiej radości i pokoju, który tylko Bóg daje. Jestem z wami i wstawiam się codziennie za wami przed Bogiem. Wzywam was dziatki, abyście mnie słuchali i realizowali moje orędzia, które wam daję. Już od lat jesteście wzywani do świętości, a pozostajecie jeszcze daleko. Błogosławię was. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie."

 

Orędzie Matki Bożej z 25 kwietnia 1989 r.

 

"Drogie dzieci! Wzywam was do całkowitego oddania się Bogu. Wszystko co posiadacie niech będzie w rękach Boga. Tylko w ten sposób będziecie mieć w sercu radość. Dziatki, radujcie się wszystkim, co posiadacie. Dziękujcie Bogu, bo to wszystko jest darem Bożym dla was. W ten sposób będziecie mogli dziękować za wszystko i odkrywać Boga we wszystkim, nawet w najmniejszym kwiatku. Odkryjecie wielką radość. Odkryjecie Boga. Dziękuję za odpowiedź na moje wezwanie."

 

Orędzie Matki Bożej z 25 maja 1989 r.

 

"Drogie dzieci! Wzywam was do otwarcia się na Boga. Popatrzcie dziatki jak otwiera się przyroda, dając życie i owoce. Tak i ja wzywam was do życia z Bogiem i pełnego oddania się Jemu. Dziatki, jestem z wami i nieustannie pragnę was wprowadzać w radość życia. Pragnę, aby każdy z was odkrył radość i miłość, które są jedynie w Bogu i które tylko Bóg może dać. Bóg nie pragnie od was niczego poza oddaniem. Dlatego, dziatki, zdecydujcie się poważnie na Boga, bowiem wszystko inne jest przemijające. Tylko Bóg nie przemija. Módlcie się, byście mogli odkryć wielkość i radość życia, którą wam Bóg daje. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie."

 

Orędzie Matki Bożej z 25 czerwca 1989 r. VIII rocznica objawień w Medziugorju

 

"Drogie dzieci! Dziś wzywam was wszystkich, byście realizowali orędzia które dawałam wam przez minionych osiem lat. Ten czas jest czasem łaski i pragnę, dziatki by łaska Boża była wielka dla każdego z was. Błogosławię was i kocham szczególną miłością. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie."

 

Orędzie Matki Bożej z 25 lipca 1989 r.

 

"Drogie dzieci! Zapraszam was dzisiaj do odnowy serca. Otwórzcie się na Boga i przekażcie Mu wszystkie wasze trudności i krzyże, aby Bóg przemienił wszystko w radość. Dziatki, nie możecie otworzyć się na Boga, jeżeli się nie modlicie. Dlatego zdecydujcie się od dzisiaj przeznaczyć pewien czas w ciągu dnia tylko na spotkanie z Bogiem w ciszy. Wtedy będziecie mogli z Bogiem poświadczyć moją obecność tutaj. Drogie dziatki, nie chcę was zmuszać, lecz dajcie Bogu dobrowolnie wasz czas jako dzieci Boże. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie."

 

Orędzie Matki Bożej z 25 sierpnia 1989 r.

 

"Drogie dzieci! Wzywam was do modlitwy. Przez modlitwę, dziatki, otrzymacie radość i pokój. Przez modlitwę będziecie bogatsi w łaskę Bożą. Dlatego, moje dziatki, niech modlitwa będzie życiem dla każdego z was. Szczególnie wzywam was, byście się modlili za tych wszystkich, którzy są daleko od Boga, żeby się nawrócili. Wtedy wasze serca staną się bogatsze, ponieważ Bóg będzie władał sercami wszystkich ludzi. Dlatego dziatki, módlcie się, módlcie się, módlcie się! Niech modlitwa zapanuje w całym świecie! Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie."

 

Orędzie Matki Bożej z 25 września 1989 r.

 

"Drogie dzieci! Dzisiaj wzywam was, żebyście dziękowali Bogu za wszystkie dary, które odkrywaliście w ciągu waszego życia i za najmniejszy dar, który odkryliście. Ja dziękuję z wami i pragnę, żebyście odczuli radość darów i żeby Bóg był wszystkim dla każdego z was. A wówczas, dziatki, będziecie mogli nieustannie wzrastać na drodze świętości. Dziękuję za odpowiedź na moje wezwanie."

 

Orędzie Matki Bożej z 25 października 1989 r.

 

"Drogie dzieci! I dzisiaj wzywam was do modlitwy. Ja ciągle was wzywam, a wy jesteście jeszcze daleko. Dlatego zdecydujcie się od dzisiaj z powagą poświęcić czas Bogu. Jestem z wami i pragnę nauczyć was modlić się sercem. W modlitwie sercem spotkacie Boga. Dlatego, dziatki, módlcie się, módlcie się, módlcie się! Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie."

 

Orędzie Matki Bożej z 25 listopada 1989 r.

 

"Drogie dzieci! Wzywam was latami przez te orędzia, które wam daję. Dziatki, przez orędzia chcę uczynić przepiękną mozaikę w waszych sercach, tak abym mogła każdego z was jak oryginalny obraz Bogu ofiarować. Dlatego, dziatki, pragnę, by wasze decyzje przed Bogiem były wolne, ponieważ On dał wam wolność. Dlatego módlcie się, byście się zdecydowali tylko na Boga, bez jakiegokolwiek szatańskiego wpływu. Modlę się za was do Boga i pragnę waszego oddania się Jemu. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie!"

 

Orędzie Matki Bożej z 25 grudnia 1989 r.

 

"Drogie dzieci! Dziś błogosławię was szczególnie moim macierzyńskim błogosławieństwem i wstawiam się za wami przed Bogiem, aby dał wam dar nawrócenia serca. Latami wzywam was i zachęcam do głębokiego życia duchowego w prostocie, a wy jesteście tacy zimni. Dlatego, dziatki, przyjmijcie z powagą orędzia i żyjcie według nich, aby wasza dusza nie była smutna, kiedy nie będę więcej z wami i kiedy nie będę już was prowadziła jak dzieci niepewne w pierwszych krokach. Dlatego, dziatki, czytajcie każdego dnia orędzia, które wam dałam przemieniajcie je w życie. Kocham was i dlatego wszystkich was wzywam na drogę zbawienia z Bogiem. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie!"